Výběr služby


      Vážení motoristé,

      od 1. září 2010 jsme pro Vás připravili novou službu - měření emisí, přípravu a zajištění pravidelných technických prohlídek motorových vozidel. K zavedení služby přispělo především otevření nového provozu stanice technické kontroly firmy STK Rychnov, s.r.o. v Soukenické ulici v Rychnově nad Kněžnou, tedy v prostorách bezprostředně sousedících s naší provozovnou.

      Cílem naší nabídky je uspořit Vám nejen starosti se zajištěním pravidelných technických prohlídek, ale hlavně Váš čas. Nabízíme Vám kompletní službu: EMISE, přípravu a zajištění STK. Ceny od:

   
Emise:Diesel1200,- Kč
Benzin1000,- Kč
   
Technická prohlídka:  Osobní vůz  (M1)        1140,- Kč
    Nákladní vůz  (N1)        1240,- Kč
   
Kompletní služba:Diesel 2340,- Kč (M1); 2440,-Kč (N1)
Benzin 2140,- Kč (M1); 2240,- Kč (N1)


      Služba je organizována tak, že nám v dohodnutém termínu předáte Vaše vozidlo a my vše zajistíme za Vás. V případě zjištění závad během přípravy vozidla na technickou kontrolu Vás budeme informovat, prokonzultujeme s Vámi postup a cenu opravy. Budete-li s tím souhlasit, závady odstraníme. Provedeme měření emisí a následně zajistíme technickou prohlídku. V čase, na kterém se domluvíme, bude Vaše vozidlo přistaveno k převzetí.

Výhody této služby:

       - Úspora Vašeho času.
       - Provedení služby během jednoho dne (dle technického stavu vozidla).
       - Zapůjčení náhradního vozidla, budete-li mít zájem.
       - Provozovna v blízkosti centra města, autobusového a vlakového nádraží.
       - Naši stálí klienti jsou o datu končící platnosti technické kontroly jejich vozidla včas upozornění SMS zprávou nebo telefonicky.

      Nabízené služby si můžete zajistit sami dle ceníku a bez objednání.

      Jestliže si přejete změřit emise a zajistit TK obraťte se na tel. č.: 494 531 340, 602 477 876 nebo pište na e-mail: autoservis@citroenrk.cz.

      V případě, že požadujete pouze služby stanice technické kontroly (technickou prohlídku, evidenční prohlídku, ….), volejte na tel.: 494 596 255, 734 570 070, pište na e-mail: info@stkrk.cz nebo navštivte webové stránky firmy - www.stkrk.cz.

      Všechny Vaše další dotazy rádi zodpovíme buď písemně e-mailem, či na telefonních číslech zveřejněných v kontaktech.